אטרקציות בדרום איטליה

הפעילויות הכי שוות בדרום איטליה

ברוכים הבאים לאזור הקסום של דרום איטליה, שם מחכה לכם מארג של אטרקציות שובות לב. מהחופים שטופי השמש של חוף אמאלפי ועד לחורבות העתיקות של פומפיי, יעד תוסס זה מקרין קסם ייחודי שאי אפשר לעמוד בפניו. תוכלו לטבול את עצמכם בהיסטוריה ובתרבות העשירות בעודכם משוטטים ברחובות ציוריים מרוצפי אבן, שלאורכם בניינים צבעוניים ושווקים מקומיים שוקקים. תוכלו להתפנק עם הטעמים מעוררי התיאבון של המטבח האיטלקי האותנטי, בליווי היינות הטובים ביותר. בין אם אתם מחפשים נופים טבעיים עוצרי נשימה, פלאים אדריכליים או פשוט אווירה נינוחה, דרום איטליה מבטיחה חוויה בלתי נשכחת שתשאיר אתכם כמהים לעוד.

קונספט:

בחר קונספט
סוג פעילות
עוד מסננים >

מתאים ל:

קהל יעד

1

מוזיאון קפלה סנסוורו | Museo Cappella Sansevero

פסלי שיש מרשימים וגופות שמורות בדרום איטליה

קונספט: למבוגרים
סוגי פעילות: אתרי דת, אתרים היסטוריים
מוזיאון קאפלה סנסברו בדרום איטליה הוא אטרקציה קטנה אך מרשימה המומלצת מאוד לחובבי אמנות ומאמינים. גולת הכותרת של המוזיאון היא אוסף פסלי השיש המעודנים, כולל הפסלים המדהימים של ישו והוריו של הנסיך סן סוורו. המבקרים נלכדים על ידי תשומת הלב לפרטים בכל פסל, במיוחד פסל שוכב של ישו לאחר הצליבה. בנוסף, המוזיאון מציע חוויה ייחודית ומעט מוזרה עם תצוגה של שתי גופות שמורות היטב במרתף. בעוד שחלק מהסוקרים מצאו את המוזיאון קטן והתשלום הנוסף של 7 – 8 יורו מוטל בספק, הרוב הסכימו כי יצירות האמנות והחוויה הכוללת הופכות אותו ליעד חובה לראות.
אתר: http://www.museosansevero.it/

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 18:30
יום רביעי 09:00 – 18:30
יום חמישי 09:00 – 18:30
יום שישי 09:00 – 18:30
יום שבת 09:00 – 18:30
יום ראשון 09:00 – 18:30

2

פארק הארכיאולוגי פומפיי | Pompeii Archaeological Park

חורבות מרתקות של עיר רומית עתיקה שנהרסה בהתפרצות הר הגעש וזוב.

קונספט: בקיץ, לזוגות, לילדים, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות, אתרים היסטוריים
הפארק הארכיאולוגי פומפיי בדרום איטליה הוא אטרקציה שחובה לבקר בה לחובבי היסטוריה ותרבות. חורבות העיר הרומית העתיקה הזו, שנהרסה בהתפרצות הר הגעש וזוב, מציעות הצצה מרתקת אל העבר. המבקרים יכולים לחקור את הסמטאות, הבניינים והמרחבים הציבוריים השמורים היטב, ולטבול את עצמם בחיי היומיום של תושבי העיר. בעוד שחלק מהסוקרים ממליצים לשכור מדריך או להשתמש במדריך שמע כדי להעריך את האתר במלואו, אחרים מצאו את זה מהנה לחקור באופן עצמאי. בפארק נמצא גם מוזיאון בנאפולי, שבו מוצגים חפצים חשובים מפומפיי. עם זאת, חלק מהמבקרים הביעו אכזבה מהיעדר הסברים ושילוט באתר. בסך הכל, הפארק הארכיאולוגי פומפיי מציע חוויה ייחודית וחינוכית, המציגה את ההיסטוריה העשירה של העיר העתיקה הזו.
אתר: http://pompeiisites.org/en/

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 19:30
יום שלישי 09:00 – 19:30
יום רביעי 09:00 – 19:30
יום חמישי 09:00 – 19:30
יום שישי 09:00 – 19:30
יום שבת 08:30 – 19:30
יום ראשון 08:30 – 19:30

3

גלריה בורבוניקה | Galleria Borbonica

מסע מרתק להיסטוריה המחתרתית של נאפולי

קונספט: בקיץ, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרים היסטוריים, מוזיאונים להיסטוריה
גלריה בורבוניקה בדרום איטליה מציעה חוויה מדהימה וייחודית שמחזירה את המבקרים אחורה בזמן. עם מדריכי טיולים בקיאים ונלהבים כמו ויקטוריה ומרטינה, המבקרים יכולים לצפות ללמוד על ההיסטוריה המרתקת של המחתרת של נאפולי, ממידע על מלחמת העולם השנייה ועד אמות מים. הסיור מתואר כמרגש ומעורר יראת כבוד כאחד, ומספק תמונת מצב של ההיסטוריה שהיא גם מרגשת וגם הרפתקנית. הסיור באנגלית מומלץ מאוד, מכיוון שהמדריכים מסוגלים לתרגם הומור נפוליטני בצורה חלקה. אטרקציה זו מושלמת לחובבי היסטוריה ולמי שמחפש הפסקה מחום הקיץ. בסך הכל, גלריה בורבוניקה מקבלת ביקורות זוהרות ומומלצת מאוד לכל מי שמבקר בנאפולי.
אתר: http://www.galleriaborbonica.com/it/home/

שעות פתיחה:
יום שישי 10:00 – 17:00
יום שבת 10:00 – 17:00
יום ראשון 10:00 – 17:00

4

קטקומבות סן ג'נארו | Catacombe di San Gennaro

הצצה מרתקת למנהגי קבורה עתיקים בנאפולי, איטליה

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות, אתרים היסטוריים
Catacombe di San Gennaro בנאפולי, איטליה, הוא אתר היסטורי מרתק המציע למבקרים הצצה ייחודית למנהגי קבורה עתיקים. הקטקומבות שמורות היטב וכוללות ציורי קיר מרשימים, המספקים חוויה שובת לב לחובבי ההיסטוריה. הסיורים המודרכים, הזמינים באנגלית ובאיטלקית, זוכים לשבחים רבים על המדריכים הבקיאים שלהם החולקים תובנות וסיפורים מעניינים. בנוסף, האטרקציה משמשת כפרויקט חברתי, תוך שימוש בדמי הכניסה כדי לתמוך בקהילה המקומית ולספק הכשרה והזדמנויות לדור הצעיר. בסך הכל, Catacombe di San Gennaro הוא יעד חובה לביקור המשלב היסטוריה, תרבות ותמיכה קהילתית.
אתר: http://www.catacombedinapoli.it/

שעות פתיחה:
יום שני 10:00 – 17:00
יום שלישי 10:00 – 17:00
יום חמישי 10:00 – 17:00
יום שישי 10:00 – 17:00
יום שבת 10:00 – 17:00
יום ראשון 10:00 – 14:00

5

פארקו ארכיאולוגיקו די ארקולאנו | Parco Acheologico di Ercolano

אתר ארכיאולוגי מומלץ ביותר בדרום איטליה, המציע הצצה שמורה היטב לחיים הקדומים.

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות, אתרים היסטוריים
Parco Archeologico di Ercolano הוא אטרקציה מומלצת מאוד בדרום איטליה, הנחשבת לעתים קרובות תחליף מצוין לפומפיי. המבקרים משבחים את גודלו הקטן יותר, מה שמקל על הניווט ופחות צפוף. האתר שמור היטב ומציע הצצה מרתקת לאורח החיים בעת העתיקה, עם אדריכלות מרשימה, יצירות אמנות וחפצי מסחר. כמה ביקורות להזכיר את נוכחותם של שלדים שהשתמרו, הוספת אלמנט רודף לחוויה. בעוד כמה מרגישים כי כמה שעות מספיקות כדי לחקור את האתר, אחרים מציעים כי אלה עם עניין עמוק יותר בהיסטוריה יכול לבלות יותר זמן שם. באופן כללי, Parco Archeologico di Ercolano מתואר כיעד מעניין וחשוב לאוהבי היסטוריה ועתיקות.
אתר: http://ercolano.beniculturali.it/

שעות פתיחה:
יום שני 09:30 – 18:00
יום שלישי 09:30 – 18:00
יום חמישי 09:30 – 18:00
יום שישי 09:30 – 18:00
יום שבת 09:30 – 18:00
יום ראשון 09:30 – 18:00

6

פארק הארכיאולוגי של פסטום | Archaeological Park of Paestum

חורבות יווניות מרתקות ומוזיאון בדרום איטליה

קונספט: בקיץ, לזוגות, לילדים, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אזורי הליכה היסטוריים, אתרי עתיקות
הפארק הארכיאולוגי פאסטום בדרום איטליה הוא אטרקציה מרתקת ומרשימה המציגה את ההיסטוריה העשירה של היוונים באזור. הפארק כולל שלושה מקדשים יווניים שמורים היטב המתוארכים לשנים 600 ו -450 לפנה"ס, יחד עם אתרים ארכיאולוגיים אחרים ומוזיאון מצוין. המבקרים מתלהבים מהמצב המדהים של ההריסות ומהאווירה השלווה של האתר. המוזיאון מומלץ מאוד, במיוחד בזכות ציורי הקיר שלו מקבר הצוללן. הפארק הוא קצת מחוץ לשביל מכות, אבל זה אומר שהוא פחות צפוף ומאפשר חוויה immersive יותר. באופן כללי, הפארק הארכיאולוגי של פאסטום הוא ביקור חובה לחובבי היסטוריה וארכיאולוגיה, ומציע הצצה ייחודית לעיר היוונית העתיקה מגנה גרציה.

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 19:30
יום שלישי 09:00 – 19:30
יום רביעי 09:00 – 19:30
יום חמישי 09:00 – 19:30
יום שישי 09:00 – 19:30
יום שבת 09:00 – 19:30
יום ראשון 09:00 – 19:30

7

נאפולי התת-קרקעית | Napoli Sotterranea

סיור תת קרקעי מרתק במנהרות היסטוריות בנאפולי

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרים היסטוריים
Napoli Sotterranea היא אטרקציה תת קרקעית בנאפולי, איטליה המציעה סיור מרתק וחינוכי במנהרות ההיסטוריות של העיר. המבקרים שיבחו את מדריכי הטיולים על התלהבותם ופרשנותם האינפורמטיבית, וסיפקו אנקדוטות מעניינות על ההיסטוריה של המנהרות. האטרקציה מנוהלת על ידי מתנדבים מסורים הפועלים לשימור חלק חשוב זה של מורשת נאפולי. המנהרות עצמן מציעות חוויה ייחודית ומרגשת, עם גדלים ומעברים שונים לחקור. בעוד שחלק מהמבקרים ציינו את המעברים הצרים ואת הפוטנציאל לקלסטרופוביה, אחרים מצאו את זה כהיבט מרגש של הסיור. בסך הכל, Napoli Sotterranea מומלצת מאוד בשל חשיבותה ההיסטורית והתרבותית, מה שהופך אותה לאטרקציה שחובה לבקר בה בנאפולי.
אתר: http://www.lanapolisotterranea.it/

שעות פתיחה:
יום שני 09:30 – 16:30
יום שלישי 09:30 – 16:30
יום רביעי 09:30 – 16:30
יום חמישי 09:30 – 16:30
יום שישי 09:30 – 16:30
יום שבת 09:30 – 18:00
יום ראשון 09:30 – 18:00

8

אי פראגליוני | I Faraglioni

תצורות סלע עוצרות נשימה המגיחות מהים בדרום איטליה.

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: נקודות עניין וציוני דרך, תצורות גיאולוגיות
I Faraglioni בדרום איטליה הוא אטרקציה עוצרת נשימה המציגה תצורות סלע ענקיות ומעוצבות להפליא היוצאות מהים. המבקרים יכולים ליהנות מנופים מדהימים מנקודות תצפית, טיולי סירות, או תוך כדי הליכה לאורך נתיבי הנוף. תצורות הסלע הן מראה פופולרי, המושך סירות ותיירים רבים. חווית השייט סביב I Faraglioni מתוארת כמדהימה ותצורות הסלע זוכות לשבחים על יופיין המדהים. הסביבה נקייה ומטופחת, ומספקת חוויה רגועה ומהנה. האטרקציה נחשבת לאתר חובה בקאפרי, ומציעה מראות מרשימים והזדמנויות לתמונות חג בלתי נשכחות. בסך הכל, I Faraglioni הוא פלא טבע דרמטי ומעורר יראת כבוד שמשאיר את המבקרים ביראת כבוד מיופיו.

9

לונגומרה קאראצ'ולו | Lungomare Caracciolo

טיול נופי על קו המים עם נוף עוצר נשימה

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אזורי הליכה היסטוריים, אזורי הליכה עם נוף
לונגומארה קאראצ'ולו בדרום איטליה היא אטרקציה מומלצת ביותר למבקרים המחפשים טיול נעים ונופי לאורך קו המים. ההליכה מציעה נופים עוצרי נשימה של הים והסביבה, עם הזדמנויות לעצור ולהתפעל מהנוף לאורך הדרך. ישנן גם מסעדות וטרסות רבות בהן המבקרים יכולים ליהנות מארוחה או להאזין למוזיקה בערב. למרות כמה חששות לגבי המלטה, החוויה הכוללת מתוארת כנפלאה, מרגיעה ומהנה. האטרקציה ממוקמת גם בנוחות בדרך לטירה, מה שמוסיף לקסם שלה. בסך הכל, לונגומארה קאראצ'יולו הוא יעד יפהפה ומקסים המציע סביבה מושלמת לטיול נינוח והזדמנות לספוג את יופיו של האזור.

10

מונטה סולארו | Monte Solaro

נופים פנורמיים עוצרי נשימה וחוויה בלתי נשכחת בדרום איטליה

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: הרים, תצפיות
מונטה סולארו בדרום איטליה הוא אטרקציה שחובה לבקר בה בזכות הנופים עוצרי הנשימה והנוף הפנורמי שלה. המבקרים יכולים להגיע לפסגה ברכבל או בהליכה, שניהם מציעים נופים מדהימים של האי. הנוף של 360 מעלות מלמעלה מתואר כמרהיב, עם מראות של הבתים המסוידים לבן של קאפרי, תצורות הסלע Paraglioni, ואת מפרץ נאפולי. הנסיעה במעלית הכסא היא חוויה מרגשת, אם כי כמה מבקרים ציינו את הצורך בזריזות. בפסגה, יש בית קפה עם כיסאות נדנדה להירגע וליהנות מהנוף. בסך הכל, מונטה סולארו מומלץ מאוד בזכות הנופים המדהימים והחוויה הבלתי נשכחת שלו.

11

קסטלו ארגונזה | Castello Aragonese

טירה יפה והיסטורית עם נוף מדהים ואווירה שלווה

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרים היסטוריים, נקודות עניין וציוני דרך
קסטלו אראגון בדרום איטליה הוא אטרקציה יפה והיסטורית המציעה נופים מדהימים, היסטוריה מעניינת ואווירה שלווה. המבקרים יכולים ליהנות מהטירה הציורית, המלאה בתערוכות מורשת ואמנות. הנופים מראש האי עוצרי נשימה במיוחד, במיוחד בשקיעה. בית הקפה שבחלקו העליון מספק משקאות ואוכל טעים, מה שהופך אותו למקום נהדר להירגע וליהנות מהנוף. חקר הטירה וסביבתה יכול בקלות לתפוס יום שלם, והצוות המועיל מוסיף לחוויה הכוללת. בעוד כמה מבקרים מציינים כי החדרים עשויים להיות ריקים והגנים ממוצעים בהשוואה לטירות אירופיות אחרות, הקונצנזוס הכללי הוא כי קסטלו אראגון הוא יעד חובה לבקר.

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 20:00
יום שלישי 09:00 – 20:00
יום רביעי 09:00 – 20:00
יום חמישי 09:00 – 20:00
יום שישי 09:00 – 20:00
יום שבת 09:00 – 20:00
יום ראשון 09:00 – 20:00

12

דואומו די סנט'אנדריאה | Duomo di Sant'Andrea

קתדרלה מלכותית בעלת משמעות תרבותית

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי דת, כנסיות וקתדרלות
הדואומו די סנט'אנדריאה באמלפי, דרום איטליה, הוא אטרקציה מדהימה המציגה שילוב יפהפה של סגנונות אדריכליים והשפעות תרבותיות. החלק החיצוני של הקתדרלה מלכותי, עם חצר ציורית הכוללת סרקופגים עתיקים וציורי קיר. בפנים, המבקרים יכולים לחקור חדרים שונים המוקדשים לתערוכות הכנסייה ולשרידיו של הקדוש הפטרון של העיר. הדואומו מומלץ מאוד בשל חשיבותו ההיסטורית והתרבותית, והוא ביקור חובה כאשר באמלפי. בנוסף, האזור שמסביב מציע סמטאות מקסימות, ג'לטו טעים ונופים ציוריים, מה שהופך אותו ליעד מענג לתיירים.
אתר: http://museodiocesanoamalfi.it/app/it/home-italian

13

גיארדיני לה מורטלה | Giardini La Mortella

גנים בוטניים מדהימים בדרום איטליה עם נטיעות שופעות ונופים עוצרי נשימה.

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: מוזיאונים ייחודיים, מופעים
ג'יארדיני לה מורטלה בדרום איטליה הוא גן בוטני מדהים המציע חוויה יפה ושלווה למבקרים. הגנים מלאים בנטיעות שופעות, תווי מים ונופים עוצרי נשימה. אמנם ישנם צעדים רבים ברחבי הגנים, היופי הכללי והאווירה לעשות את זה שווה את הביקור. בית הקפה שבאתר מספק מקום נעים לכיבוד, והטרסה מציעה סביבה ציורית. הגנים נרחבים, עם הרבה מה לחקור, והמבקרים ממליצים לאפשר מספיק זמן כדי להעריך באופן מלא את כל מה שיש לו להציע. הגנים נגישים בקלות באמצעות אוטובוס, ואפשרויות תחבורה זמינות עבור אלה שאין להם אמצעי נסיעה משלהם. בסך הכל, ג'יארדיני לה מורטלה מומלצת מאוד בזכות יופייה הטבעי, האווירה השלווה והחוויה הבלתי נשכחת שלה.
אתר: http://www.lamortella.org/

שעות פתיחה:
יום שלישי 10:00 – 19:00
יום חמישי 10:00 – 19:00
יום שבת 10:00 – 19:00
יום ראשון 10:00 – 19:00

14

חווית החווה לה מאסריה | La Masseria Farm Experience

חווית חווה מומלצת ביותר בדרום איטליה

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: חוות
La Masseria Farm Experience בדרום איטליה היא אטרקציה מומלצת ביותר המציעה למבקרים חוויה ייחודית ומהנה. החווה, הפועלת כבר למעלה מ-100 שנה, מספקת אווירה חמה ומסבירת פנים לאורחים. למבקרים יש הזדמנות ללמוד על המסורות והמנהגים של החווה, כולל גידול לימונים, זיתים ופירות וירקות שונים. בעלי החווה מתגאים בכך שהם חולקים את הידע והתשוקה שלהם עם המבקרים, ומציעים סיורים אינפורמטיביים וטעימות של המוצרים הטעימים והטריים שלהם, כגון שמן זית, לימונצ'לו, ריבות, דבש ויין. גולת הכותרת של החוויה היא הארוחה הביתית שהכינה אמו של הבעלים, המתוארת כמדהימה ומענגת. הסיור בחווה וארוחת הצהריים מספקים הזדמנות נהדרת לטבול את עצמכם בתרבות האיטלקית וליהנות מהסביבה היפה. בסך הכל, La Masseria Farm Experience זוכה לשבחים רבים על האירוח, האוכל הטעים והפעילויות החינוכיות והמהנות שלה.
אתר: http://www.aziendaagricolalamasseria.com/en/enogastronomic-food-wine-sorrento

שעות פתיחה:
יום שני 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום שלישי 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום רביעי 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום חמישי 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום שישי 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום שבת 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00
יום ראשון 10:00 – 13:00
16:00 – 19:00

15

קטקומבות סן גאודיוסו | Catacombe di San Gaudioso

אטרקציה היסטורית ייחודית ובעלת השפעה חברתית בדרום איטליה

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרים היסטוריים
הקטקומבה די סן גאודיוזו בדרום איטליה היא אטרקציה ייחודית ומרתקת המציעה למבקרים הצצה להיסטוריה ולמנהגי הקבורה של האזור. המדריכים הבקיאים מספקים סיורים מלאי תובנות, המדגישים את המנהגים יוצאי הדופן והסיפורים שובי הלב הקשורים לקטקומבות. מה שמייחד את האטרקציה הזו הוא השליחות החברתית שלה, שכן דמי הכניסה משמשים לתמיכה ביוזמות מקומיות ולרומם את הקהילה. המבקרים לא רק זוכים לחקור את הקטקומבות המסקרנות, אלא גם תורמים למטרה ראויה. החוויה הכוללת מומלצת מאוד, כאשר המבקרים משבחים את התמורה לכסף, את המדריכים הנלהבים ואת ההזדמנות לתמוך בקהילה המקומית. הוא מתואר כאטרקציה חובה לבקר בנאפולי, המציע חוויה בלתי נשכחת וחינוכית.
אתר: http://www.catacombedinapoli.it/en/places/catacombs-of-san-gaudioso-naples

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 13:00
יום שלישי 09:00 – 13:00
יום חמישי 09:00 – 13:00
יום שישי 09:00 – 13:00
יום שבת 09:00 – 13:00
יום ראשון 10:00 – 13:00

16

כנסיית גזו נואווו | Gesu Nuovo Church

פנינה נסתרת של יופי הבארוק הניאופוליטני

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: כנסיות וקתדרלות, נקודות עניין וציוני דרך
כנסיית Gesu Nuovo בנאפולי, איטליה היא פנינה נסתרת שאולי נראית בלתי ניתנת לציון מבחוץ, אך היא באמת עוצרת נשימה מבפנים. כנסיית הבארוק הניאופוליטנית מהמאה ה -16 מלאה בארכיטקטורה מפוארת, פסלים מדהימים ופרטים מורכבים שמשאירים את המבקרים ביראת כבוד. גולת הכותרת של הכנסייה היא אגף הזיכרון המוקדש לדוקטור ס. ג'וזפה מוסקטי, מעוטר במגיני פולחן קטנים שעליהם חרוטות מילות תודה ממטופלים. הכנסייה גם מארחת קונצרטים מוזיקליים באופן קבוע, מה שמוסיף לאווירה התוססת שלה. למרות חזותה החיצונית, כנסיית ג'סו נובו היא אטרקציית חובה בנאפולי, המציעה חוויה מהפנטת לחובבי אמנות ואדריכלות.
אתר: http://www.gesunuovo.it/

שעות פתיחה:
יום שני 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום שלישי 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום רביעי 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום חמישי 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום שישי 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום שבת 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00
יום ראשון 07:00 – 13:00
16:00 – 20:00

17

וילה סן מישל | Villa San Michele

מוזיאון וגן מרהיב עם נוף מדהים

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרים היסטוריים, מוזיאונים להיסטוריה
וילה סן מיקלה בדרום איטליה הוא מוזיאון וגן מרהיב באמת המציע נופים מדהימים של קאפרי. המבקרים מתלהבים מהגנים היפים, מהבית המקסים ומהאווירה השלווה. המוזיאון מספק תובנה מעניינת על חייו של אקסל מונטה, רופא וסופר שוודי שבנה את הווילה. גולת הכותרת של האטרקציה היא הספינקסים המצריים והאטרוסקיים, המתוארים כמפוארים וייחודיים. הווילה ממוקמת בנוחות ליד מרכז העיר אנאקפרי ומציעה בריחה מבורכת מההמונים. בסך הכל, וילה סן מיקלה היא יעד חובה לחובבי אמנות, היסטוריה וטבע, ומציעה חוויה קסומה ובלתי נשכחת.
אתר: http://www.villasanmichele.eu/

שעות פתיחה:
יום שני 09:00 – 18:00
יום שלישי 09:00 – 18:00
יום רביעי 09:00 – 18:00
יום חמישי 09:00 – 18:00
יום שישי 09:00 – 18:00
יום שבת 09:00 – 18:00
יום ראשון 09:00 – 18:00

18

גיארדיני פוסידון טרמה | Giardini Poseidon Terme

נווה מדבר תרמי מומלץ מאוד בדרום איטליה עם בריכות חמות, גישה לחוף ונופים מדהימים.

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: מכוני ספא
ג'יארדיני פוסידון טרמה בדרום איטליה היא אטרקציה מומלצת ויפה ביותר. המלון ממוקם למרגלות הר, ומציע מגוון בריכות חמות בטמפרטורות של עד 40 מעלות, כמו גם אזורי מנוחה ושיזוף. האתר כולל גם חוף מקסים וגישה למקור המים החמים. המבקרים משבחים את הניקיון והתחזוקה של המתקן, כמו גם את הצוות הידידותי. הבריכות התרמיות, עם טמפרטורות וגדלים משתנים, מספקות חוויה מאושרת ומרגיעה. החוף הפרטי מציע נופים מדהימים של המפרץ ושקיעה מרהיבה. יש גם מספר אפשרויות לסעודה זמינות, אם כי חלקן מוצאות אותן מעט יקרות. בסך הכל, Giardini Poseidon Terme הוא מקום של אושר ורוגע מוחלטים, עם מבקרים ממליצים עליו כיעד חובה לבקר.
אתר: https://www.giardiniposeidonterme.com/en

19

דואומו די סלרנו | Duomo di Salerno

קתדרלת פנינה נסתרת עם קריפטה בארוקית מדהימה וקברו של מתיו הקדוש

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: כנסיות וקתדרלות
הדואומו די סלרנו בדרום איטליה היא קתדרלה מדהימה שלעתים קרובות מתעלמים ממנה לטובת יעדים ידועים יותר כמו סורנטו ואמלפי. עם זאת, על פי הביקורות, הקתדרלה הזו היא פנינה נסתרת שאסור לפספס. המבקרים מתלהבים מהאדריכלות היפה, במיוחד מהקריפטה הבארוקית, המתוארת כעוצרת נשימה ומפוארת. הקתדרלה מאכלסת גם את קברו של מתיו הקדוש השליח, מה שמוסיף לחשיבותה. בעוד שחלק מהמבקרים מציינים נזקי מים וחיצוניות פחות מרשימה, הקונצנזוס הכללי הוא שהדואומו די סלרנו הוא אטרקציה שחובה לבקר בה, במיוחד עבור אלה המעוניינים לחקור כנסיות איטלקיות ייחודיות ופחות מוכרות.
אתר: http://www.cattedraledisalerno.it/

20

מקדש הבתולה המבורכת של הרוזריו פומפיי | santuario della beata vergine del rosario pompei

אטרקציה מדהימה עם נוף עוצר נשימה והיסטוריה עשירה

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי דת
Santuario della Beata Vergine del Rosario Pompei בדרום איטליה הוא אטרקציה מדהימה המציעה למבקרים חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. פנים הכנסייה מתואר כיפה ויצירות האמנות פנטסטיות. מבקרים רבים ממליצים בחום לבקר במגדל, המספק נוף פנורמי עוצר נשימה של העיר ומחוצה לה תמורת 2 יורו בלבד. הקתדרלה עצמה מתעלמת לעתים קרובות על ידי תיירים המבקרים בחורבות הסמוכות, אך אלה שכן מבקרים נדהמים מיופייה ומהאווירה השלווה שלה. עיטור הכנסייה אמור להיות מפואר ואחד המרשימים בכל אירופה. בנוסף, יש מוזיאון בתוך המתחם המציג את ההיסטוריה של היישוב, מה שהופך אותו לביקור חובה לחובבי היסטוריה. בסך הכל, Santuario della Beata Vergine del Rosario Pompei הוא אטרקציה חובה לראות עם הארכיטקטורה המדהימה שלה, נופים עוצרי נשימה, ומשמעות היסטורית עשירה.
אתר: http://www.santuario.it/

שעות פתיחה:
יום שני 07:00 – 14:00
15:00 – 20:00
יום שלישי 07:00 – 14:00
15:00 – 20:00
יום רביעי 07:00 – 14:00
15:00 – 20:00
יום חמישי 07:00 – 14:00
15:00 – 20:00
יום שישי 07:00 – 14:00
15:00 – 20:00
יום שבת 06:00 – 20:00
יום ראשון 06:00 – 21:00

21

סנט'אנה די לומברדי (מונטאוליבטו) | Sant'Anna dei Lombardi (Monteoliveto)

פנינת אמנות והיסטוריה חובה בנאפולי, איטליה

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: מוזיאוני אמנות
Sant'Anna dei Lombardi (Monteoliveto) בנאפולי, איטליה היא אטרקציה חובה לחובבי אמנות והיסטוריה. הכנסייה מלאה בפסלים, ציורים וציורי קיר מדהימים, כולל יצירות של אמנים ידועים כמו וזארי וכרוב שגולף על ידי מיכלאנג'לו כשהיה בן 14 בלבד. הסיור המודרך בקריפטה מומלץ ביותר, ומספק תובנות מרתקות על תהליך קבורתם של נזירים. המבקרים משבחים את המדריכים הבקיאים והידידותיים, במיוחד פלורה, המציעה סיורים אינפורמטיביים בכנסייה ובקריפטה. הקודש מתואר כעוצר נשימה, עם התקרה היפה והפרקט שלו. בסך הכל, Sant'Anna dei Lombardi הוא יעד יפה ואינפורמטיבי שאסור לפספס בזמן בנאפולי.
אתר: http://www.santannadeilombardi.com/

שעות פתיחה:
יום שני 09:30 – 18:30
יום שלישי 09:30 – 18:30
יום רביעי 09:30 – 18:30
יום חמישי 09:30 – 18:30
יום שישי 09:30 – 18:30
יום שבת 09:30 – 18:30
יום ראשון 12:30 – 17:30

22

נאפוליטנטה | Napulitanata

חווית מוזיקה נפוליטנית מומלצת מאוד בדרום איטליה

קונספט: לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: תיאטראות
נאפוליטנאטה בדרום איטליה היא אטרקציה מומלצת ביותר לאוהבי מוזיקה ולמבקרים בנאפולי. הביקורות מדגישות את ההופעות המדהימות של מוזיקאים וזמרים מוכשרים, ויוצרות חווית מוזיקה נפוליטנית נפלאה ואותנטית. האווירה מתוארת כנהדרת, מקסימה ומסבירת פנים, מה שהופך אותה למתאימה למשפחות ולחברים. המופע מציע רפרטואר מגוון של שירים נפוליטניים, המציגים לראווה את התרבות המקומית ואת עברה המפואר. הנגנים זוכים לשבחים על מיומנותם והכריזמה שלהם, עם ציון מיוחד לפסנתרן ולזמר. מחירי הכרטיסים הנוחים והאפשרות להזמין באינטרנט מוסיפים לנוחות ההשתתפות במופע. בסך הכל, Napulitanata היא אטרקציה חובה המבטיחה ערב בלתי נשכח ומהנה של מוסיקה בנאפולי.
אתר: http://www.napulitanata.com/

שעות פתיחה:
יום שני 10:00 – 00:00
יום שלישי 10:00 – 00:00
יום רביעי 10:00 – 00:00
יום חמישי 10:00 – 00:00
יום שישי 10:00 – 00:00
יום שבת 10:00 – 00:00
יום ראשון 10:00 – 00:00

23

מוזיאון האוניברסיטאי למדעים ואמנויות – מוסא | MUSA – Museo Universitario delle Scienze e delle Arti

חקירה מרתקת וחינוכית של מדע, אנטומיה והיסטוריה

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: מוזיאוני מדע, מוזיאונים ייחודיים
MUSA – Museo Universitario delle Scienze e delle Arti בנאפולי, איטליה היא פנינה נסתרת המציעה חוויה מרתקת וחינוכית. המבקרים משבחים את המוזיאון על אוסף מרהיב של חפצים אנטומיים, כולל מומים, שלבי התפתחות של עוברים, ופתולוגיות שונות. המוזיאון מספק מדריך שמע חינם באנגלית, המאפשר למבקרים להעמיק בתערוכות. הצוות מתואר כמועיל ומסביר פנים, ומבטיח ביקור נעים. המוזיאון אמנם אינו מתאים לרגישים לאנטומיה האנושית, אך מומלץ מאוד לחובבי מדע, אמנים ובעלי סקרנות לסקרנות חולנית. בסך הכל, MUSA היא אטרקציה חובה לבקר בנאפולי, המציעה חקירה ייחודית ושובת לב של מדע, אנטומיה והיסטוריה.
אתר: http://www.musa.unicampania.it/

שעות פתיחה:
יום שני 10:00 – 14:00
יום שלישי 10:00 – 14:00
יום רביעי 10:00 – 16:00
יום חמישי 10:00 – 14:00
יום שישי 10:00 – 14:00

24

לה נאופוליס סוטראטה – מרכז האנדרטאות סן לורנצו מג'ורה | La Neapolis Sotterrata – Complesso Monumentale San Lorenzo Maggiore

סיורים באתרי עתיקות בנאפולי

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות, אתרים היסטוריים
La Neapolis Sotterrata – Complesso Monumentale San Lorenzo Maggiore היא אטרקציה מסקרנת ובלתי צפויה הממוקמת בנאפולי, איטליה. הוא מציע למבקרים את ההזדמנות לחקור את החורבות התת-קרקעיות של כנסייה שנבנתה על גבי מבנים יווניים ורומיים עתיקים. הסיורים המודרכים הניתנים על ידי מדריכים בקיאים כמו אורציו ופרנצ'סקו מומלצים מאוד, מכיוון שהם מספקים הקשר היסטורי רב ערך ומידע על האתר. המבקרים משבחים את החללים הרחבים ואת היעדר האזורים מעוררי הקלסטרופוביה, מה שהופך אותו לנגיש לכולם. האטרקציה ראויה לשבח גם על מחירה הנוח, עם מחירים מוזלים הזמינים דרך ארטקארד. La Neapolis Sotterrata – Complesso Monumentale San Lorenzo Maggiore הוא בחירה פופולרית עבור אנשי עסקים ומטיילים.
אתר: http://www.laneapolissotterrata.it/

שעות פתיחה:
יום שני 09:30 – 17:30
יום שלישי 09:30 – 17:30
יום רביעי 09:30 – 17:30
יום חמישי 09:30 – 17:30
יום שישי 09:30 – 17:30
יום שבת 09:30 – 17:30
יום ראשון 09:30 – 17:30

25

כנסיית מוזיאון סנטה לוצ'יאלה איי ליבראי | Chiesa Museo di Santa Luciella ai Librai

פנינה נסתרת המציגה אמונות והיסטוריה נפוליטנית

קונספט: למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: כנסיות וקתדרלות, מוזיאונים ייחודיים
Chiesa Museo di Santa Luciella ai Librai הוא פנינה נסתרת הממוקמת במרכז ההיסטורי של נאפולי, איטליה. כנסייה קטנה זו מציעה סיור ייחודי ומרתק המתעמק באמונות נפוליטניות בעולם הבא. המבקרים שיבחו את מדריכי הטיולים הבקיאים והנלהבים המספקים מידע מעניין על ההיסטוריה ותהליך השיקום של הכנסייה. המתנדבים העובדים על פרויקט השיקום זוכים לשבחים על מסירותם והתלהבותם. למרות היותה יחסית לא ידועה, פנינה היסטורית זו צברה במהירות פופולריות בקרב תיירים ומקומיים כאחד. הוא מתואר כחוויה יפה המציעה הצצה להיסטוריה ולמנהגים הנפוליטניים. חשיבותה של הכנסייה ומאמציהם של הסטודנטים הצעירים העומדים מאחורי פרויקט השיפוץ שלה מודגשים, מה שהופך אותה לאטרקציה שחובה לבקר בה בעיר העתיקה של נאפולי.
אתר: https://www.facebook.com/chiesadisantaluciella/

שעות פתיחה:
יום שני 10:15 – 18:00
יום שלישי 10:15 – 18:00
יום רביעי 10:15 – 18:00
יום חמישי 10:15 – 18:00
יום שישי 10:15 – 18:00
יום שבת 10:15 – 19:00
יום ראשון 10:15 – 18:00

26

פורום | Forum

הצצה להיסטוריה התוססת של פומפיי

קונספט: בקיץ, לזוגות, לילדים, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות, אתרים היסטוריים
הפורום בדרום איטליה הוא אטרקציה חובה לתיירים. זהו מקום מרכזי המציג פסלים עתיקים ומודרניים כאחד, ומספק הצצה להיסטוריה העשירה של האזור. משרדי הממשלה השונים שנבנו סביב הפורום מוסיפים לחשיבותו. האתר כולל גם מחסן ענק שבו מאחסנים ארכיאולוגים את הממצאים הרבים שהתגלו באתר, כולל כדים ופסלים. המבקרים מעריכים את החורבות המדהימות של פומפיי ואת ההזדמנות ללמוד משהו חדש עם כל ביקור. הפורום נחשב למרכז החברתי, הפוליטי והדתי של פומפיי, כאשר מקדש יופיטר הוא גולת הכותרת העיקרית. מאמצי השיקום היו מרשימים, ואפשרו למבקרים להעריך באמת את גודלה והפאר של העיר העתיקה. הפורום מציע גם נוף עוצר נשימה של הר וזוב, המזכיר למבקרים את ההתפרצות הקטסטרופלית שהתרחשה בשנת 79 לספירה. בסך הכל, הפורום הוא חלק מהותי מהחוויה הפומפיינית, ומספק תובנה מרתקת על העיר התוססת וההומה ששגשגה בה בעבר.

27

פארקו ארכיאולוגיקו פאוסיליפון | Parco Archeologico Pausilypon

פנינה נסתרת בפוסיליפו עם חורבות רומיות ונופים עוצרי נשימה

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: אתרי עתיקות
Parco Archeologico Pausilypon, הממוקם בשכונת Posillipo היוקרתית המשקיפה על מפרץ נאפולי, הוא פנינה נסתרת ששווה לבקר בה. האתר כולל אזור מגורים רומי שמור היטב עם שני תיאטראות, הנגישים דרך מנהרת גרוטה די סייאנו (Grotta di Seiano) המרשימה. המבקרים משבחים את הנופים עוצרי הנשימה של מפרץ נאפולי ואת האווירה השלווה הרחק מהעיר ההומה. בעוד שהאטרקציה עשויה לדרוש מדריך מקומי וקצת מאמץ כדי למצוא, הסוקרים ממליצים בחום על החוויה בגלל הקסם הייחודי והלא מוכר שלה. המדריכים הבקיאים מספקים סיורים אינפורמטיביים, מה שהופך את הביקור למהנה עוד יותר. בסך הכל, Parco Archeologico Pausilypon מציע הצצה קסומה ומרתקת להיסטוריה הרומית העתיקה בסביבה שלווה.
אתר: http://www.gaiola.org/pausilypon

28

מערות הים של קאפו פאלינורו | Grotte Marine di Capo Palinuro

מערות חוף מדהימות ומים צלולים בדרום איטליה

קונספט: בקיץ, לזוגות, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: מערות
Grotte Marine di Capo Palinuro היא אטרקציה מדהימה הממוקמת בדרום איטליה. הוא מציע מים צלולים, מערות יפות, ומערות שניתן לחקור באמצעות סיורים בסירה. המערה מרשימה במיוחד, עם מים כחולים תוססים הדומים למערה המפורסמת באי קאפרי. צוללנים יכולים גם לחקור את העולם התת ימי, המתואר כעולם שני למטה. המבקרים משבחים את האווירה המבודדת והשלווה, כמו גם את נופי החוף עוצרי הנשימה. טיולי הסירה מומלצים מאוד, ומספקים הזדמנות לשחות, לשנרקל ולגלות מפרצים נסתרים לאורך קו החוף. Grotte Marine di Capo Palinuro הוא בחירה פופולרית עבור אנשי עסקים ומטיילים.

29

מוזיאון הרכבת הלאומי פיאטרארסה | Museo Nazionale Ferroviario di Pietrarsa

מוזיאון רכבת מומלץ מאוד בדרום איטליה עם קטרים היסטוריים ונופים מדהימים.

קונספט: לזוגות, לילדים, למבוגרים, למשפחות, לנוער, לצעירים
סוגי פעילות: מוזיאונים ייחודיים
Museo Nazionale Ferroviario di Pietrarsa בדרום איטליה הוא אטרקציה מומלצת ביותר הן לחובבי רכבות והן למבקרים כלליים. ממוקם בסביבה יפה המשקיפה על מפרץ נאפולי, המוזיאון שוכן במבנים משוחזרים שהיו פעם מפעל רכבת. האוסף כולל מגוון רחב של קטרי קיטור וחשמל היסטוריים, כולם מתוחזקים בקפידה ומלווים בהסברים אינפורמטיביים. המוזיאון כולל גם גנים בוטניים, נופים מדהימים ותערוכות אינטראקטיביות, מה שהופך אותו לחוויה מרתקת לילדים ומבוגרים כאחד. הצוות ידידותי ומסייע, והארגון והתחזוקה הכוללים של המוזיאון ראויים לשבח. מומלץ למבקרים להקצות לפחות שלוש שעות לביקור ולבדוק את שעות הפתיחה, שכן המוזיאון פתוח רק בימים חמישי עד ראשון. בסך הכל, Museo Nazionale Ferroviario di Pietrarsa הוא אטרקציה חובה בנאפולי, המציע הצצה ייחודית ומרתקת להיסטוריה של הרכבת האיטלקית.
אתר: http://www.museopietrarsa.it/mpie/misc/Contatti

שעות פתיחה:
יום חמישי 14:00 – 20:00
יום שישי 09:00 – 16:30
יום שבת 09:30 – 19:30
יום ראשון 09:30 – 19:30

30

אגריטוריזמו פרימאלוצ'ה – חוות לימודית וסיור | Agriturismo Primaluce – Fattoria Didattica e Tour

חווית חווה מומלצת ביותר בדרום איטליה

קונספט: לזוגות, לילדים, למבוגרים, למשפחות, לצעירים
סוגי פעילות: חוות
Agriturismo Primaluce – Fattoria Didattica e Tour בדרום איטליה הוא חוויה מומלצת מאוד וחובה לעשות בסורנטו. מבקרים תיארו אותו כערב נפלא ובלתי נשכח, מלא צחוק וחגיגת חיים. המשפחה המנהלת את החווה, בראשות פרנצ'סקו ובתו אנה, זוכים לשבחים על החום והכנסת האורחים שלהם. האורחים נהנו מיצירת בצק מעשית, הכנת פיצה אישית וחוויית סעודה קבוצתית. האוכל, במיוחד הפיצה, מתואר כטעים. החווה עצמה יפה, והמחויבות של המשפחה לעסק שלהם ניכרת. בסך הכל, אטרקציה זו מציעה לילה מהנה ומהנה עם אוכל טעים, יין, ואווירה משפחתית מקסימה. היא נחשבת לאחת החוויות הטובות ביותר בסורנטו ומומלצת מאוד על ידי המבקרים.
אתר: http://primalucesorrento.com/tour-gastronomici-sorrento/

תפריט נגישות